Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Bomba w Konarzycach? Coraz większe utrudnienia w ruchu

Przed sklepem w Konarzycach znaleziono tajemnicze urządzenie. Na miejscu są służby ratunkowe, a policja odgrodziła teren wokół sklepu. Na razie nie wiadomo, czy wewnątrz paczki może być niebezpieczny ładunek. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Policji w Łomży potwierdza, że rano otrzymano informację, iż "przy sklepie znajduje się przedmiot przypominający urządzenie wybuchowe". - Na miejscu są policyjni pirotechnicy i sprawdzają to miejsce – mówi policjantka.

Tajemnicza paczka – według relacji osób postronnych - z rzekomo wystającymi kabelkami, została podrzucona na ogrodzony plac przy sklepie spożywczym przy ul. Szkolnej w Konarzycach. Wezwani na miejsce policjanci specjalnymi taśmami wygrodzili szeroko teren wokół sklepu. Na miejscu są także jednostki straży pożarnej.  

Sklep znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy miejscowości, którą prowadzi ruchliwa droga wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Są utrudnienia w ruch na tej drodze. Policjanci zorganizowali objazdy. Samochody jadące w kierunku Ostrowi Mazowieckiej, w okolicy stacji paliw BP w Łomży, kierowane są na drogę w kierunku Zambrowa. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę