Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Granat przy plaży

Główne zdjęcie
Granat z czasów II wojny światowej w okolicy plaży nad Narwią (fot. Czytelnik)

W ciepłe letnie dni, mimo że w tym roku nie ma legalnego kąpieliska, w Narwi przy plaży w okolicy mostu mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”, kąpią się setki osób. We wczorajszy upalny dzień było podobnie. Wieczorem zaś, w okolic plaży miejskiej odnaleziono zardzewiały granat z czasów II wojny światowej.

Niebezpieczny przedmiot znajdował się po drugiej stronie rzeki. Ktoś ustawił go betonowej  podmurówce. Urszula Brulińska z KMP w Łomży potwierdzała, że to granat ręczny z czasów II wojny światowej.  Przez całą noc groźnego znaleziska pilnowali policjanci, którzy zgłoszenie o nim otrzymali wieczorem. Przed południem po niebezpieczna apamiatkę przyjechali saperzy z jednostki w Orzyszu. Na czas interwencji saperzy zdecydowali o ewakuacji plaży, zamknęli też na kilkanaście minut ruch na moście Hubala.

230804070022.gif
Foto: Granat z czasów II wojny światowej w okolicy plaży nad Narwią (fot. Czytelnik)
Foto: Granat z czasów II wojny światowej w okolicy plaży nad Narwią (fot. Czytelnik)
Foto: Granat z czasów II wojny światowej w okolicy plaży nad Narwią (fot. Czytelnik)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę