Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Roboty drogowe w centrum Piątnicy

Kierowcy jadący w piątek i sobotę przez Piątnicę mogą spodziewać się dużych utrudnień w ruchu. Jutro od wczesnych godzin porannych, będą prowadzone prace remontowe na około 200-metrowym odcinku DK 61 – od Starego Mostu w Łomży przez główne piątnickie skrzyżowanie (to z sygnalizację świetlną) i dalej w kierunku Kisielnicy. Ruch ma być kierowany ręcznie.

O planowanym remoncie w Piątnicy w czwartkowe popołudnie poinformował Grzegorz Daniluk z Urzędu Miejskiego w Łomży. Zgodnie z przekazanym komunikatem na tym odcinku drogi z ruchu będzie wyłączony środkowy pas. Kierowcy wyjeżdżający z Łomży mogą spodziewać się utrudnień przy skręcie w stronę Białegostoku oraz Czarnocina. Podobne utrudnienia będą dotyczyły kierowców jadących w kierunku Łomży. 
Wszelkie utrudnienia w ruchu na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy zwykle powodują ogromne korki w całej tej miejscowości, ale także części miasta Łomży – na ul. Zjazd, Rondzie Kościuszki, alei Legionów czy Wojska Polskiego, na której ruch jest już ograniczony ze względu na prowadzone prace drogowe na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Polową.  
Kierujący pojazdami proszeni są o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania i przepisów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę