Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zostawił list pożegnalny żonie... Dzielnicowa zdążyła na czas

Dzięki sprawnemu działaniu łomżyńskiej dzielnicowej nie doszło do tragedii. Policjantka weszła w posiadanie listu pożegnalnego, który zostawił mężczyzna swojej żonie. Funkcjonariuszka znając dokładnie swój rejon oraz jego mieszkańców błyskawicznie ruszyła w teren w poszukiwaniu autora listu. Po niespełna godzinie odnalazła mężczyznę i przekazała go załodze karetki pogotowia.

Historia, którą opisuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji KMP w Łomży, wydarzyła się wczoraj. Policjantka z łomżyńskiej komendy weszła w posiadanie listu pożegnalnego, który mężczyzna napisał do swojej żony i zostawił go. Z treści wynikało, że chce odebrać sobie życie. Dzielnicowa znając dokładnie swój rejon oraz jego mieszkańców błyskawicznie ruszyła w teren w poszukiwaniu autora listu. O zdarzeniu powiadomiła dyżurnego, który przekazał informację pozostałym patrolom. Już po niespełna godzinie, na jednej z ulic Łomży policjantka odnalazła poszukiwanego mężczyznę. 
- Rozpoczęła z nim rozmowę, z której wynikało, że rzeczywiście osoba ta potrzebuje pomocy – przekazuje Szlesińska. - Na miejsce zdarzenia policjantka wezwała załogę karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. 

Policjanci podkreślają, że szybka reakcja i działania dzielnicowej, zapobiegły tragedii. Dodają, że dzielnicowa poszukiwała mężczyznę rowerem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę