Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Wpadli nocą

20-letni kierowca jechał bez uprawnień samochodem, który nie był dopuszczony do ruchu. Podczas kontroli okazało się, że w aucie były ukryte narkotyki. One należały do 23-letniego pasażera. Obaj młodzi mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Policjanci z „drogówki” podczas patrolowania ulic Łomży zatrzymali do kontroli samochodu marki lancia. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży okazało się, że auto nie było dopuszczone do poruszania się po drogach, a jego 20-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. 
Dodatkowo w trakcie sprawdzania samochodu policjanci odnaleźli torebkę foliową z zawartością zielonego suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana. W torebce było blisko 19 gramów tego narkotyku. Policjanci ustalili, że narkotyki należały do 23-letniego pasażera. Przy mężczyźnie znaleziono także odurzający w postaci tabletki extasy. Młody mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Policja podaje, że obaj usłyszeli już zarzuty: jeden karny - podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa, drugi z zakresu kodeksu wykroczeń. Za swoje postępowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę