Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Setką przez miasto

Dwóch kierowców straciło w weekend prawa jazdy po tym, gdy z prędkością ponad 100 km/h usiłowali przejechać przez Łomżę. Obaj wpadli na policyjne kontrole prędkości. Okazało się, że jedne z nich ma 36 lat, a 61 lat.

Jak przekazuje oficer prasowy policji w Łomży pierwszy z szybkich kierowców wpadł w sobotni poranek na ul. Zawadzkiej. 36-letni kierowca BMW przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 51 km/h. 
Jeszcze szybciej jechał 61–letni kierowca hondy. Mężczyzna ten został zatrzymany do kontroli w niedzielne przedpołudnie na ulicy Wojska Polskiego. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h. 
Policja informuje, że obaj stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami karnymi. Przypomina również, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę