Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy sobotni poranek

Główne zdjęcie
Zdarzenie z al. Legionów

Trzy zdarzenia drogowe i pożar samochodu miały miejsce w sobotni poranek w Łomży i bliskiej okolicy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Cała seria zdarzeń zaczęła się o godz. 8.30 pożarem samochodu osobowego we wsi Puchały. 

Następne zdarzenie, miało miejsce na DK 63 na wysokości Zosina około godz. 9.30. Tu zderzyły się 3 samochody jadące w kierunku Łomży. Nikt poważnie nie ucierpiał.

Kolejne zdarzenie było o godz. 9.40 na Al. Legionów w Łomży, na wysokości ul. Dwornej. Kierujący starszy mężczyzna uderzył w tył Polo, zjechał na chodnik i uderzył w drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Czwarte zdarzenie miało miejce w Piątnicy o godz. 10.15. Tu kierujący samochodem KIA wyjeżdżający z posesji nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na pojeździe jadącym Toyotą w kierunku Kalinowa. Kierujący Toyoty został przewieziony do szpitala.

230804070022.gif
Foto: Zdarzenie z al. Legionów
Foto: Zdarzenie z al. Legionów
Foto: Zdarzenie z al. Legionów
Foto: Zdarzenie z al. Legionów
Foto: Zdarzenie w Piątnicy
Foto: Zdarzenie w Piątnicy
Foto: Zdarzenie w Piątnicy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę