Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek rowerzysty

Nastoletni rowerzysta trafił do szpital po wypadku na ul. Księżnej Anny. W odległości około 50 metrów od skrzyżowania z ul. Zawadzką zderzył się z samochodem nauki jazdy.

Poszkodowany chłopak, który został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala ma 13 lat. Z informacji przekazywanych przez obecnych na miejscu mieszkańców wynika, że nie odniósł większych obrażeń.
Policja podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika iż 13-latek wjechał na jezdnię rowerem i uderzył w jadące nią auto. Na skutek uderzenia chłopak spadł z roweru. Został zabrany do szpitala na dokładne badania. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają pracujący na miejscu policjanci.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę