Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Włamanie w Janowie

Złodzieje okradli jeden z domów w Janowie. Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza, że do włamania do domu jednorodzinnego doszło. Ze względu na podejmowane przez policjantów czynności zmierzające do ujęcia sprawców, nie podaje szczegółów zdarzenia, ale apeluje o sąsiedzką czujność.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że złodzieje do domu mieli włamać się przez okno. Właściciele wczoraj po południu, gdy wrócili do domu, zastali porozrzucane po podłodze rzeczy.  Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, która  potwierdza, że do zdarzenia doszło, ze względu na dobro postępowania nie informuje co zostało skradzione, ani jakiej szacunkowej wartości są straty właścicieli domu.  - Policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i ujęcia sprawcy czy sprawców tego zdarzenia - mówi.

Policjantka apeluje do mieszkańców o sąsiedzką czujność, bo to najlepszy sposób na odstraszenie włamywaczy. - Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Jeżeli zauważymy osoby obce kręcące się w pobliżu, nie przechodźmy obok obojętnie, zainteresujmy się co tu robią. Nie bójmy się zadzwonić po Policję jeżeli mamy jakieś podejrzenia, wobec dziwnych zachowań osób, czy samochodów zwłaszcza wieczorami i nocą. Każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol – zapewnia Szlesińska. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę