Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kariera jak z filmu

Przed laty nowy wówczas prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zatrudnił go w Urzędzie Miejskim bez konkursu jako pomoc administracyjna, ale „do realizacji różnych zadań”. Był m.in. koordynatorem projektu „Domek pastora”. Po dwóch latach kariery w ratuszu nagle został odsunięty. W tym roku jego kariera nabrała jeszcze większego rozmachu, tym razem w oparciu o instytucje samorządu województwa.

Mowa o Karolu Cuchu. W maju tego roku trafił do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Plotkowano, że będzie kierownikiem ds. promocji i BRD, bo taką komórkę dopisano w statucie WORD-u. Cuch był jednak tylko referentem, a kierownika ds. promocji i BRD formalnie nie ma do dziś. 
W czerwcu Karol Cuch został przewodniczącym Rady Społecznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. 
Teraz okazuje się, że pracuje w kolejnej należącej do samorządu województwa podlaskiego jednostce. To spółka PKS Nova, która powstała kilka lat temu z połączenia wszystkich samorządowych PKS-ów województwa. Informację o zatrudnieniu Karola Cucha w PKS Nova potwierdził sekretariat spółki. 
- Pan Karol Cuch jest zatrudniony w Spółce od dnia 14.08.2019 roku na stanowisku: Pełnomocnika ds. Kontroli / p.o. Kierownika Technicznego – czytamy w przesłanych nam odpowiedziach. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę