Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pogoda się poprawi

W Dobrylesie niespełna 7 litrów, w Radziłowie prawie 13, w Zawadach ponad 15, a w Białymstoku aż 43 litry wody spadło z nieba w przeciągu ostatnich godzin. Synoptycy opady w regionie przewidują do południa. Po południu i wieczorem będą większe przejaśnienia.

Dziś znacznie chłodniej niż w ostatnich dniach.  Temperatura maksymalna wyniesie od 17°C na północy do 24°C na krańcach południowo-wschodnich województwa.

W nocy zachmurzenie na ogół małe. Nad ranem miejscami silne zamglenie lub krótkotrwała mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. 

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 21°C do 23°C, a wekend zapowiada się na słoneczny i ciepły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę