Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 1300 osób poprawiało matury w Podlaskiem

Język polski, języka angielski albo matematyka - maturzyści pisali we wtorek (20.08) egzaminy poprawkowe. Prawo do poprawki mają ci maturzyści, którzy w maju przystąpili do wszystkich obowiązkowych egzaminów i na jednym z nich nie udało się im osiągnąć wymaganej liczby punktów.

W tym roku w województwie podlaskim było to prawie 940 osób, ale chęć poprawienia egzaminów zdawanych w poprzednich latach zgłosiło jeszcze 400 kolejnych.

- Znakomita większość korzysta z tej możliwości - w tym roku było to ok. 90 procent uprawnionych - mówi zastępca dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży Grażyna Klimuszko.

Wyniki matur poprawkowych, a więc i końcowe wyniki całego tegorocznego egzaminu dojrzałości, poznamy 11 września.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę