Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Samochód spłonął w lesie

W lesie w okolicach wsi Doliwy za Przytułami doszczętnie spłoną samochód osobowy. Zgłoszenie o pożarze auta strażacy otrzymali około godziny 13.30. Nim pierwsze jednostki dojechały na miejsce zdarzenia pożar strawił auto do tego stopnia, że trudno rozpoznać markę.

Strażacy podają, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych, co oznacza, że samochód był pusty. 
Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru, ani jakie były okoliczności jego powstania. To, podobnie jak właściciela samochodu mają ustalić policyjni specjaliści. 

Póki co są same spekulacje. Samochodem do lasu mógł przyjechać ktoś na grzyby, a pożar mogło wywołać np. zwarcie instalacji elektrycznej. 

W akcji gaśniczej w lesie w okolicach wsi Doliwy brały udział trzy zastępy strażaków. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę