Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Ostrołęki

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej numer 61 z Łomży do Ostrołęki. W okolicach skrzyżowania krajówki z drogą do wsi Gałkówka zderzyły się golf i mazda. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło około godziny 12. mnije więcej w połowie drogi pomiędzy Miastkowem a Rydzewem. Samochodami łącznie jechało 6 osób. Dwie z nich zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe na dokładne badania w szpitalu.

Okoliczności i przyczyny wypadku ustalają policjanci.  Ruch na krajowej 61 w miejscu wypadku odbywa się jest wahadłowo. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę