Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pogoda

Bardzo ciepło - w dzień od 27°C do 30°C. Początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, ale po południu wzrastające do dużego aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu, miejscami także burz z możliwymi opadami gradu – zapowiada Maciej Maciejewski synoptyk dyżurny białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB.

Lokalnie w czasie burz może spaść do 15 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, a porywy wiatru wyniosą do 70 km/h. 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, początkowo miejscami burze z możliwymi opadami gradu. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura minimalna od 15°C do 17°C. 

We wtorek w regionie zachmurzenie na ogół małe i umiarkowane i ciepło - temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę