Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wieczór

Mały, niespełna półtoraroczny chłopiec wpadł do szamba przy domu. Niestety dziecka nie udało się uratować. Do tragedii doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Jabłoń Dąbrowa na terenie powiatu wysokomazowieckiego.

Jak przekazują policjanci około godziny 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał informację, że mniej więcej godzinę wcześniej samodzielnie z domu wyszedł  mały chłopiec. 17-miesięcznego dziecka rodzina nie mogła nigdzie odnaleźć. Zaalarmowani policjanci rozpoczęli poszukiwania do których włączono także strażaków i poszukiwaczy z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” z Łomży. Policja podawała, że chłopiec ubrany był w czerwone body i czapeczkę w kratkę.
Niestety zapadający zmrok przyniósł tragiczną informację. Przed godziną 21. jedna z osób biorących udział w poszukiwaniach malca odnalazła jego ciało w szambie w pobliżu domu. 
- Życia chłopca nie udało się uratować – podał Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
 
Na razie nie wiadomo jak doszło do tragedii. Będzie to wyjaśniane pod nadzorem prokuratury.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę