Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

To były tylko pozostawione ubrania?

Główne zdjęcie
Narew

Nie będzie wznowienia wczorajszej akcji poszukiwawczej na Narwi. Ewelina Szlesińska oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży podkreśla, że do tej pory nie wpłynęło żadne zgłoszenie o zaginięciu dziecka, ani nie ma żadnych innych przesłanek wskazujących, że wczoraj wieczorem w Narwi mógł ktoś się utopić. Przypomnijmy wczoraj wieczorem w okolicach nieczynnego w tym roku kąpieliska miejskiego znaleziono ubrania kilkuletniego dziecka. Przez niemal dwie godziny trwała akcja poszukiwawcza, ale ze względu na zapadającą noc została ona przerwana.

We wczorajsze wieczorne poszukiwania zaangażowanych było m.in. sześć zastępów straży pożarnej w tym strażaccy płetwonurkowie. Akcja na Narwi, przy moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal, rozpoczęła się około godziny 19.30 .Strażacy przeczesywali okolice plaży miejskiej i rzekę z wody i pod wodą. To tu były pozostawione ubrania ubrania prawdopodobnie chłopca w wieku ok. 7 – 8 lat. Do godziny 21. strażacy nie natrafili na żadne inne ślady wskazujące, że do nieszczęścia doszło. Policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zaginięciu dziecka. Ze względu na zapadający zmrok i słabą widoczność akcję przerwano. Strażacy mówią, że gdy będzie taka potrzeba w każdej chwili mogą ją wznowić. 

Póki co potrzeby takiej nie ma. Policja podkreśla, że również dziś, po publikacji naszego wczorajszego artykułu o poszukiwaniach na Narwi, nie zgłoszono jej zaginięcia dziecka, ani nie było żadnych innych zgłoszeń wskazujących, że ktoś mógł się tu utopić. Policjanci zabezpieczyli znalezione wczoraj nad brzegiem rzeki ubrania.
- Jeśli ktoś wie do kogo one należą, lub chce je odzyskać, powinien zgłosić się do Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży, który mieści się w budynku przy ul. Partyzantów – informuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę