Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Paliwowy zawrót głowy...

Mimo zapowiedzi obniżki akcyzy na paliwo, kierowcy są zaniepokojeni sytuacją na rynku paliw. Ceny benzyny zdrożały od kilku do kilkunastu gorszy na litrze. Za litr bezołowiej 95 w Łomży trzeba zapłacić średnio 4 złote 50 groszy. Litr oleju napędowego – to wydatek rzędu 4 złotych 3 groszy. Dla kierowców ostatnie podwyżki – to prawdziwy gwóźdź do trumny. Pod znakiem zapytania swoją pracę stawiają łomżyńscy taksówkarze. "Paliwa drożeją, a my od miesięcy nie podnosiliśmy ceny naszych usług" - żalą się kierowcy taksówek. W związku z podwyżkami cen benzyny wręcz oblegane są punkty, gdzie w pojazdach montuje się instalacje gazowe. Zainteresowanie tą usługą w ostatnich dniach wzrosło niemal dwukrotnie. Aby przerobić samochód na gaz w Łomży trzeba poczekać w kolejce – nawet do 3 tygodni. Ale się opłaca...

Opłacalnośc instalacji - jego zdaniem - jest dwukrotnie większa niż jeszcze rok temu.
Montaż "gazu" wciąż sporo kosztuje - średnio od ponad tysiąca do 5-ciu tys złotych. Jak ważne jest paliwo i jak dotkliwie podwyżki cen odczuwają kierowcy, pokazało ostatnie zdarzenie w miejscowości Ciemnoszyje gm. Grajewo. Kilka dni temu z prywatnej posesji rolnika nieznani sprawcy dokonali kradzieży 200 litrów oleju napędowego. Widać, podwyżka cen paliwa daje się we znaki również złodziejom.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę