Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Poszukiwania w Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Kilka zastępów straży pożarnej, w tym strażaccy płetwonurkowie przeczesywali we wtorkowy wieczór okolice plaży miejskiej i nieczynne w tym roku miejskie kąpielisko na Narwi przy moście majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal. Nim rozpoczęła się akcja ratunkowa strażacy otrzymali zgłoszenie o pozostawionych nad brzegiem rzeki ubraniach kilkuletniego dziecka.

Akcja strażaków na Narwi w Łomży rozpoczęła się około godziny 19.30. Przeszukiwano brzegi rzeki z lądu i wody, strażacy płetwonurkowie zeszli pod wodę i sprawdzali dno Narwi w pobliżu miejsca, gdzie znajdowały się ubrania prawdopodobnie chłopca w wieku ok. 7 – 8 lat. Do godziny 21. strażacy nie natrafili na żadne inne ślady wskazujące, że do nieszczęścia doszło. Nie było potencjalnych świadków zdarzenia, ani policja nie otrzymała żadnego zgłoszenia o zaginięciu dziecka. 
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży mówił około godziny 21., że akcja poszukiwawcza na dziś zostaje zakończona, ale ratownicy prawdopodobnie powrócą  do poszukiwań w środę rano.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę