Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie ulewa

Synoptycy ostrzegają przed silnym deszczem, który wieczorem i nocą może pojawić się nad regionem. Miejscami – także w regionie Łomży - może spaść od 30 do nawet 50 litrów wody na metr kwadratowy ziemi.

Dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB Maciej Maciejewski ostrzega przed burzami z gradem drugiego stopnia na południu województwa podlaskiego – na terenie powiatów: bielskiego, hajnowskiego i siemiatyckiego. W środkowej części województwa podlaskiego mniej więcej od Wysokiego Mazowieckiego po Grajewo i Augustów synoptyk wydał ostrzeżenie przed silnym deszczem z burzami. Ważne jest ono od godz. 18. dziś do jutra do godziny 8. rano. W tym czasie prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. 
- Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 50 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 80 km/h – podał  Maciej Maciejewski określając prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zjawiska na 80%. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę