Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadki na drogach

W Marianowie, na DK 61, około 12., Seat Toledo najechał na tył samochodu Kia Sportage. Trzy osoby w tym dwoje dzieci zostały przewiezione do szpitala. Drugie zdarzenie miało miejsce około godz 13.50 w Kaimach pod Jedwabnem. Tu z drogi wypadło BMW. Nikt nie odniósł większych obrażeń.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia w Marianowie było niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego co przy dojeżdzie do wierzchołka górki sprawiło, że kierujący w porę nie wyhamował. 3 osoby w tym dwoje dzieci przewieziono do szpitala na dokładne badania. Ruch w tym miejscu odbywa się z małymi utrudnieniami. 

W drugim zdarzeniu kierujący BMW, jak wynika z informacji uzyskanych od osób, które jako pierwsze pojawiły się na miejscu, stracił kontrolę ponieważ używał telefonu komórkowego. Prawdopodobnie nikt nie odnósł większych obrażeń.

Dziś miasto jest bardzo zakorkowane. Przejechanie którymkolwiek z mostów okupione jest staniem w długich korkach a to podnosi naszą irytację i obniża koncentrację. Uważajmy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę