Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

25-latek uzbrojony po zęby

Główne zdjęcie
fot. KPP Zambrów

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 25–letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego. Młody mężczyzna miał broni i amunicję, ale nie miał pozwolenia na ich posiadanie.

fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów
fot. KPP Zambrów

Policjanci z Zambrowa poinformowali, że w niedzielę, wkroczyli na jedną z posesji na terenie powiatu. Wcześniej uzyskali informację, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać broń oraz amunicję. W budynku gospodarczym, mundurowi ujawnili kilka sztuk amunicji. Podczas dalszych czynności ustalili, że mężczyzna ukrył broń w kompleksie leśnym nie daleko miejsca zamieszkania. Po dokładnym sprawdzeniu rejonu lasu, policjanci znaleźli ukrytą broń i amunicję. Mężczyzna posiadał nielegalnie 2 sztuki broni długiej oraz 351 sztuk amunicji. Zatrzymany 25–latek decyzją sadu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za nielegalne posiadanie broni palnej lub amunicji, grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę