Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijany trafił w ciągnik

Główne zdjęcie
Wypadek Modzele Wypychy

Policjanci potwierdzają informacje, że kierowca zielonego opla astry, który wczoraj wieczorem zderzył się z ciągnikiem rolniczy, na drodze pomiędzy Wygodą a Modzelami Wypychy, był pijany. Pierwsze badanie wykazało, że w chwili wypadku 45-latek miał w sobie ponad 1,75 promila alkoholu. Kilka minut wcześniej doszło też do wypadku na DK61, gdzie ciężarówka uderzyła w osobówkę.

Do wypadku na drodze pomiędzy Wygodą a Modzelami Wypychy doszło około godziny 20.50. Pijany mężczyzna, mieszkaniec gminy Zambrów, jechał oplem astrą od Modzel w kierunku Wygody. Mniej więcej w połowie drogi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciągnikiem rolniczym jadącym w przeciwnym kierunku. Kierowca opla z obrażeniami ciała został zabrany do szpital w Łomży, gdzie nadal przebywa. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że pierwsze badanie trzeźwości 45-latka wykazało, że w organizmie miał ponad 1,75 promila alkoholu. Pobrano od niego także krew do dalszych badań. 

Niewiele wcześniej doszło także do wypadku na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W Górkach Sypniewo ciężarówka uderzyła w bok skręcającej osobówki. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca VW Polo chciała skręcić drogi na jedną z pobliski posesji, gdy w lewy bok jej auta uderzyła ciężarówka jadąca za nią. Kierująca Polo w kołnierzu ortopedycznym o własnych siłach przeszła do karetki. 

Foto: Wypadek Modzele Wypychy
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek w Górkach Sypniewo
Foto: Wypadek Modzele Wypychy
Foto: Wypadek Modzele Wypychy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę