Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Idzie ulewa

Maciej Maciejewski, dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW-PIB, ostrzega przez silnymi opadami deszczu i burzami, które nocą mają nadciągnąć nad region. Lokalnie może spaść nawet do 50 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

Ostrzeżenie obowiązuje od północy z środy na czwartek odo godziny 13. w czwartek. W tym czasie prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 20 mm do 40 mm, lokalnie 50 mm – podał synoptyk zaznaczając, że w trakcie opadów deszczu możliwe są burze z porywami wiatru do 80 km/h.

W przypadku regionu łomżyńskiemu silnym opadom deszczu i burzom synoptyk nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę