Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 09.09.2005

1. W dniu wczorajszym (08 września 2005r) odbyła się konferencja „Współpraca na rzecz Podlasia” , którą zorganizowała Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Obecność swoją zaznaczyły prawie wszystkie samorządy gospodarcze działające w województwie Podlaskim, w tym także Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa, którą reprezentował Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski. Głównym tematem spotkania była ocena i prezentacja dorobku samorządów gospodarczych i lokalnych, w tym ich wkład w budowanie dobrego wizerunku naszego województwa.
Więcej informacji w naszym serwisie internetowym www.iph.lomza.pl

2. Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Ośrodek Badania Jakości Wyrobów ZETOM organizują seminarium informacyjne “System HACCP - nowe wymagania prawne, wdrażanie systemu. Żródła i możliwości finansowania systemu poprzez dostępne programy pomocowe dla msp (SPO RZL, Phare 2003)”.
Seminarium odbędzie się w dniu 16 września 2005 o godz. 10.00 w siedzibie Izby, ul. Smocza 27 w Warszawie. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15.09.2005 r.
Informacje i zgłoszenia: Zespół ds. Rozwoju Przedsiębiorczości, Ul. Smocza 27, 010-048 Warszawa, tel. (22) 838-32-11 wew. 107, fax. (22) 636-29-71, e-mail: promocja.mirip@pro.onet.pl

3. Agencja Marketingu i Promocji Eksportu AMPE organizuje następujące szkolenia:

- PSYCHOLOGIA EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY (Warszawa, Hotel Belwederski, 26-27 wrzesień 2005r.) - Zajęcia prowadzi jeden z najlepszych polskich trenerów w zakresie sprzedaży Pan Krzysztof Fiech
- HANDEL I INWESTYCJE NA RYNKU FEDERACJI ROSYJSKIEJ- aspekty prawne, certyfikacja (Warszawa, 27 wrzesień 2005r.) oraz HANDEL I INWESTYCJE NA RYNKU UKRAINY- aspekty prawne, certyfikacja (Warszawa, 28 wrzesień 2005r.) - Gościem specjalnym będzie Mecenas Czesław Cierech właściciel kancelarii prawnej w Moskwie obsługującej polskie firmy na rynku Federacji Rosyjskiej i Ukrainy
Pełna informacja na http://www.ampe.pl lub tel. /22/ 540 15 10, kom. 608 673 974

Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa życzy miłego weekendu!


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę