Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Bela siana śmiertelnie przygniotła mężczyznę

Główne zdjęcie
Bele

Tragiczny wypadek wydarzył się w poniedziałek wieczorem w Puchałach na terenie gminy Łomża. Mężczyznę przygniotła bela siana. Niestety pomimo pomocy ratowników 57-letni mężczyzna zmarł.

Ratownicy wezwanie na pomoc przygniecionemu przez belę siana mężczyźnie odebrali o godzinie 19.08. Pomocy wzywał sąsiad. Relacjonował, że mężczyzna zaklinowany jest pomiędzy klepiskiem a belą siana i że jest nieprzytomny. Na miejscu jako pierwsi zjawili się strażacy ochotnicy, który wydobyli poszkodowanego spod  beli i rozpoczęli resuscytację. Później reanimację prowadził przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować. O godzinie 19.48 lekarz stwierdził zgon 57-latka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę