Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie samochodu osobowego z traktorem

Na drodze Łomża - Nowogród w Mątwicy kierujący traktorem nie ustąpił pierwszeństwa Oplowi i uderzył w niego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kilka minut przed godz. 18.30, w Mątwicy na drodze 645, kierujący traktorem z przyczepą skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu jadącemu od strony Nowogrodu. W wyniku uderzenia turem uszkodzony został bok Astry, a jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych informacji uzyskanych od świadków wynika, że kierujący ciagnikiem przepuścił jeden pojazd i ruszył podczas przejazdu drugiego. Być może oślepiło go zachodzące słońce, ale to już wyjaśnią policjanci, którzy pracują na miejscu.

Ruch odbywa się w obie strony, choć w tym miejscu występuja utrudnienia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę