Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podejrzany pożar

Policjanci będą wyjaśniać przyczyny pożaru, który wczoraj wieczorem wybuchł w jednym z domów na osiedlu Kraska w Łomży. Dom był pusty, a paliło się w kilku miejscach na parterze i piętrze. Straty nie są wielkie, dzięki sąsiadom, którzy szybko wezwali straż pożarną.

Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wezwanie do pożaru odebrali o godzinie 19.49. Na miejsce skierowano trzy zastępy ratowniczo-gaśnicze. 
- Ze zgłoszenie wynikało, że w domu mieszka jedna osoba – podaje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP. 
Strażacy, którzy zjawili się na miejscu zastali duże zadymienie i pożary w kilku miejscach domu. Szybko ugasili ogień, ale w domu nie zastali nikogo. W sumie pożarem objęte było koło 10m2 powierzchni we wnętrzu domu. Spaliła się m.in. kanapa w salonie i drzwi na pietrze budynku. Część pomieszczeń była zamknięta, dlatego ratownicy chcą je sprawdzić zmuszeni byli je wyważać. 
Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Mają je wyjaśniać policyjni specjaliści. Strażacy przyznają, że pojawienie się ognia w kilku miejscach jednocześnie nie jest zwyczajne. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę