Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wielki korek w Łomży... po wypadku za Szczuczynem i kolizji w Piątnicy?

Główne zdjęcie
Korek na Rondzie Kościuszki

W kilometrowych korkach stoją kierowcy usiłujący wyjechać z Łomży w kierunku Piątnicy. Praktycznie zablokowane są obie przeprawy przez Narew. Długie korki tworzą się w Łomży i Piątnicy. Przed godziną 13. wydarzył się groźny wypadek na drodze krajowej nr 61 w okolicy wsi Stare Guty za Szczuczynem, a około godziny 14 doszło do kolizji w Piątnicy.

Wypadek w Gutach na dk 61 (fot. KPP Grajewo)
Wypadek w Gutach na dk 61 (fot. KPP Grajewo)
Wypadek w Gutach na dk 61 (fot. KPP Grajewo)
Wypadek w Gutach na dk 61 (fot. KPP Grajewo)

W miejscowość Stare Guty na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem doszło do zderzenia trzech samochodów. W wypadku trzy osoby zostały ranne, a droga jest całkowicie zablokowana. 
- Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 25-letni kierowca pojazdu ciężarowego najechał na tył pojazdu Jaguar, którym kierowała 54-letnia kobieta, przewożąca dziecko. Następnie Jaguar uderzył w tył Volkswagena, którym kierowała 26-latka – podała Sylwia Gosiewska oficer prasowy KPP w Grajewie. 
Poszkodowani to kierowca pojazdu ciężarowego oraz kierująca Jaguarem i dziecko, które wiozła. W związku z zablokowaniem drogi policjanci wyznaczyli objazdy. Samochody jadące od Łomży w kierunku Grajewa w Piątnicy kierowane są na drogę w kierunku Białegostoku.

Tymczasem około godziny 14. w  Piątnicy na rondzie w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich to samochód oficerski straży pożarnej. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży prawdopodobnie kierowca tego samochodu nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na jego tył. Nikt nie odniósł obrażeń, ale to zdarzenie spowodowało dodatkowe utrudnienia w ruchu w Piątnicy, a nawet Łomży.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę