Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zamiana szefów „drogówki”

Z Łomży do Zambrowa a z Zambrowa do Łomży. Szefostwo Policji przeprowadziło zamianę szefów naczelników wydziałów ruchu drogowego komend w Łomży i Zambrowie. Od wczoraj łomżyńską drogówką zarządza podkomisarz Łukasz Gańko.

Podkomisarz Łukasz Gańko póki co jest pełniącym obowiązki  Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Pochodzi z Białegostoku, ale przez kilka ostatnich lat był naczelnikiem WRD Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.
W Łomży dotychczs drogówką kierował aspirant sztabowy Sławomir Lasek. Jak się okazuje on, po przepracowaniu ponad 23 lat w KMP w Łomży, trafił do KPP w Zambrowie, gdzie zastąpił został szefem tamtejszej drogówki, czyli objął funkcję zwolnioną przez podkom. Łukasza Gańko.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę