Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Upały drugiego stopnia

Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 31°C. Karolina Kierklo dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz IMGW-PIB ostrzega przed upałami, którym na dziś nadała drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Poza tym spodziewane są przelotne opady deszczu i burze z ulewami do 30 mm, czyli 30 litrów na metr kwadratowy ziemi.

Dziś rano wiatr słaby, w ciągu dnia na ogół umiarkowany, okresami porywisty, a czasie burz możliwe porywy do 60-80 km/h.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Początkowo lokalnie możliwe burze z opadami deszczu do 15 mm, głównie na krańcach południowo-zachodnich. Temperatura minimalna od 16°C do 19°C. 

We wtorek już bez upału - temperatura maksymalna od 23°C lokalnie na północy do 27°C na południu województwa. W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu lokalnie wzrastające do dużego z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu i burz. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę