Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek między Małym Płockiem a Kolnem

Dwa auta osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu drogi krajowej 63 z droga wojewódzką 648 pod Korzenistem. W tej chwili droga jest zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 20.30 pomiędzy Zalesiem a Borkowem na DK 63 w miejscu skrzyzowania się z drogą wojewódzką 648. I własnie jadacy tą podporządkowaną drogą kierowca na litewskich numerach nie ustąpił pierwszeństwa BMW jadącemu w stronę Kolna i doszło do zderzenia. Oba auta wylądowały w rowie, a litewski Peugeot dachował. 4 osoby trafiły do szpitala w tym dziecko. Jedna osoba odmówiła przewiezienia.  W tej chwili na miejscu pracują służby. Ruch jest zablokowany. Należy korzystać z wyznaczonych objazdów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę