Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty

Na ul. Sikorskiego przy skrzyżowaniu z ul. Szeroką doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna miał przejeżdżać po przejściu dla pieszych. Ranny został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce kilkanaście minut przed godziną 21. Ze wstępnych informacji wynika, że rowerzysta pożejeżdżał po przejściu dla pieszych i wówczas został potrącony przed BMW. Mężczyzna z urazami głowy został przewieziony do szpitala. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę