Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

47-latek podejrzany o molestowanie dziewczynki

Na trzy miesiące do tymczasem aresztu trafił 47-letni mieszkaniec Łomży. Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała, że w toku prowadzonego śledztwa przedstawiono Danielowi K. zarzut molestowanie małoletniej dziewczynki.

Jak poinformowała prokuratora Daniel K. od bliżej nieustalonego dnia czerwca 2018 roku do dnia 18 marca 2019 roku w Łomży, działając w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wielokrotnie dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniej poniżej lat 15 polegającej na wkładaniu ręki pod majtki i dotykaniu miejsc intymnych oraz całowaniu po szyi. To przestępstwo z art. 200 § 1 k.k. w zw. z art. 12 § 1 k.k.

Na wniosek prokuratora w czwarek 18 lipca 2019 r. Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Daniela K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę