Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek w Piątnicy

Do groźnego wypadku doszło w Piątnicy. Na drodze Piątnica – Jedwabne, w okolicy stacji paliw samochód dostawczy iveco zderzył się z tirem. - Praktycznie nie ma połowy kabiny samochodu dostawczego – relacjonowali świadkowie. Droga jest całkowicie zablokowana.

Po wypadku doszło około godziny 10.15. Prawdopodobnie kierowca tira miał wycofywać ze stacji paliw, a dostawcze iveco z maszynami rolniczymi jechało z górki od strony Jedwabnego. Gdy nagle na jednię wyjechał tir iveco dużą siłą uderzyło w niego. Ranny w wypadku został kierowca iveco. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala. 

Na miejscu pracują służby. Droga może być zablokowana jeszcze przez dwie godziny  

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę