Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Wizny

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w okolicy Wizny. Na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo, za mostem w Wiźnie, na skrzyżowaniu z drogą w kierunku Grąd Woniecko, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci zalecają kierowcom z Łomży jadący do Białegostoku drogę przez Mężenin.

Do wypadku doszło przed godziną 9.30. Droga w tej chwili jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe, oraz policjanci, którzy ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.  Z pierwszych informacji wynika, że prawdopodobnie kierujący golfem jadąc drogą krajową nr 64  od strony Jeżewa skręcał w lewo w drogę do Grąd i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu BMW, które jechało DK64 od Wizny w kierunku Jeżewa. Po zderzeniu aut ranna została jedna osoba jadąca golfem. 

Policjanci zapowiadają, że niebawem ruch na drodze nr 64 w miejscu wypadku ma być przepuszczany wahadłowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę