Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

Lato zrobi się cieplejsze

Po dwóch tygodniach chłodnego lata synoptycy zapowiadają ocieplenie. Dziś temperatura w regionie ma przekroczyć 20°C w cieniu, a w kolejne dni będzie jeszcze wyższa. Póki co nadal możliwe niewielkie i przelotne opady deszczu.

Lipiec w Polsce jest najcieplejszym z miesięcy w roku, ale także miesiącem, w którym na ziemię spada największa ilość deszczu. O ile z tym drugim wskaźnikiem w tym roku jest lepiej niż w normie, to temperatury póki co były znacząco niższe niż powinny. Teraz ma to się powoli zmieniać. Prognozowana na dziś temperatura maksymalna ma wynieść od 21°C do 23°C, wobec osiągniętych w okolicy Łomży wczoraj 19°C, a przedwczoraj 17,4°C. 
Poza tym w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu, ale możliwe słabe burze. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-zachodni.
Jutro jeszcze trochę cieplej od 22°C do 24°C. Będzie też więcej słońca, ale lokalnie w województwie podlaskim prognozowane są  wzrosty zachmurzenia do dużego z możliwością wystąpienia słabych, przelotnych opadów deszczu. 
Weekend zapowiada się jeszcze cieplejszy. W sobotę i niedzielę temperatura powietrza ma sięgać  26°C w cieniu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę