Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadł z narkotykami

Grajewscy policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Na widok mundurowych próbował schować narkotyki pod dywan leżący na klatce schodowej.

Do zatrzymania doszło nieco przypadkowo. Wczoraj wieczorem policjanci wychodząc z mieszkania, gdzie interweniowali zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich na widok mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo. Mężczyzna pochylił się pod pretekstem zasznurowania obuwia, a następnie schował mały przedmiot pod dywan leżący na klatce schodowej. Nie umknęło to uwadze policjantów, którzy sprawdzili co schował 20-latek. Okazało się, że są to torebki strunowe z zawartością suszu, który po wstępnym badaniu okazał się marihuaną. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę