Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Trochę popada

Początkowo zachmurzenie umiarkowane, ale stopniowo będzie wzrastało do dużego. Na popołudnie synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiadają przelotne opady deszczu, a miejscami także burze.

Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 litrów na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, zachodni, w czasie burz może osiągać w porywach prędkość do 70 km/h. Temperatura maksymalna w ciągu dnia ma wzrosnąć do 20°C. 
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Początkowo miejscami zanikające burze. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C. 
W środę zachmurzenie na ogół duże. Przelotne opady deszczu, lokalnie słabe burze. Temperatura maksymalna do 19°C. 

W kolejnych dniach ma być znacząco cieplej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę