środa, 26 lutego 2020 napisz DONOS@

Więźniarka dla GR Nadzieja

Wycofana z zasobów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze więźniarka trafiła do Grupy Ratowniczej Nadzieja. Kluczyki do pojazdu ks. Radosławowi Kubłowi, prezesowi Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, której jednostką organizacyjną jest GR Nadzieja, przekazał ppłk Zbigniew Jankowski, dyrektor ZK w Czerwonym Borze.

Przekazanie dawnej więźniarki na rzecz GR Nadzieja. (fot. ZK Czerwony Bór)
Przekazanie dawnej więźniarki na rzecz GR Nadzieja. (fot. ZK Czerwony Bór)

Jak przekazał ppor. Adam Buczkowski, rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, pojazd, który jeszcze do niedawna służył do transportowania osób pozbawionych wolności, będzie wykorzystywany przez grupę poszukiwawczo – ratowniczą jako pojazd zabezpieczenia logistycznego. 

Grupa Ratownicza „Nadzieja” powstała przed 11 laty przy parafii Krzyża Świętego w Łomży. Dziś to profesjonalna organizacja zrzeszająca w oddziałach w północno-wschodniej Polsce kilkuset członków - ratowników, ratowników medycznych i lekarzy.  Dysponuje również specjalistycznym sprzętem do ratownictwa, ale także ambulansami, pojazdami poszukiwawczymi, bo od 2011 roku coraz więcej uwagi i działań podejmuje na rzecz poszukiwania osób zaginionych. Maksymą Grupy jest „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę