Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Więźniarka dla GR Nadzieja

Główne zdjęcie
Przekazanie dawnej więźniarki na rzecz GR Nadzieja. (fot. ZK Czerwony Bór)

Wycofana z zasobów Zakładu Karnego w Czerwonym Borze więźniarka trafiła do Grupy Ratowniczej Nadzieja. Kluczyki do pojazdu ks. Radosławowi Kubłowi, prezesowi Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży, której jednostką organizacyjną jest GR Nadzieja, przekazał ppłk Zbigniew Jankowski, dyrektor ZK w Czerwonym Borze.

Jak przekazał ppor. Adam Buczkowski, rzecznik prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, pojazd, który jeszcze do niedawna służył do transportowania osób pozbawionych wolności, będzie wykorzystywany przez grupę poszukiwawczo – ratowniczą jako pojazd zabezpieczenia logistycznego. 

Grupa Ratownicza „Nadzieja” powstała przed 11 laty przy parafii Krzyża Świętego w Łomży. Dziś to profesjonalna organizacja zrzeszająca w oddziałach w północno-wschodniej Polsce kilkuset członków - ratowników, ratowników medycznych i lekarzy.  Dysponuje również specjalistycznym sprzętem do ratownictwa, ale także ambulansami, pojazdami poszukiwawczymi, bo od 2011 roku coraz więcej uwagi i działań podejmuje na rzecz poszukiwania osób zaginionych. Maksymą Grupy jest „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!”

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę