Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Szybko stracili prawa jazdy

Główne zdjęcie
wycinek z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa wskazujący naniesione zagrożenia w postaci przekroczeń prędkości w miejscowości Śniadowo

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm kierowcom, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 40-latek toyotą pędził 117 km/h, a 35-latek fordem 108 km/h. Policjanci podkreślają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Szybko pędzący kierowcy zostali zatrzymani w sobotę. Pierwszy, około godziny 9.30, wpadł 40-letni kierowca toyoty. Został zatrzymany w Miastkowie, gdy jechał przez miejscowość z prędkością o 67 km/h za dużą w stosunku do dozwolonej.  Drugi szybki wpadł w Śniadowie po godzinie 16. 35-letni kierowca forda przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h. 
Mężczyźni stracili prawa jazdy, które będą zatrzymane im na trzy miesiące. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży podkreśla, że zatrzymania piratów drogowych dokonano w miejscach, które zostały wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci weryfikowali zgłoszenia o tym, że kierowcy jeżdżą tu z nadmierna prędkością. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę