Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek na drodze do Śniadowa

Co najmniej dwie osoby zostały ranne po wypadku na drodze Łomża – Śniadowo. W okolicach wsi Koziki przed godziną 21. zderzyły się trzy samochody osobowe. Z pierwszych relacji wynika, że co najmniej jedna osoba ranna jest w bardzo ciężkim stanie. Na miejscu wypadku ratownicy prowadzili jej reanimację.

Do wypadku doszło około godziny 20.40 w rejonie skrzyżowania z drogą do wsi Zagroby. To prawdopodobnie wyjeżdżający z niej kierowca volkswagena tiguana nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą Łomża – Śniadowo kierowcy opla astry. Doszło do zderzenia tych dwóch samochodów oraz także jadącego drogą  Łomża – Śniadowo mercedesa.  Samochody są mocno rozbite. Z opla astry, który po wypadku doachował,  wypadł silnik.
Co najmniej dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Świadkowie mówią, że jedna z nich była reanimowana.
 
Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga wojewódzka nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka jest całkowicie zablokowana.  Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę