Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Paysafecard - przepis na bezpieczne transakcje w internecie

Jak płacić w internecie na różnych stronach internetowych, nieznanych serwisach i zachować przy tym pełne bezpieczeństwo danych? Czy istnieje złoty środek? Jeśli często dokonujemy płatności online, warto przyjrzeć się karcie Paysafecard. Czym jest? Paysafecard - zobacz przepis na bezpieczne transakcje w internecie.

Karty pre-paid

Karty przedpłacone (inaczej pre-paid) zaczęły być popularne już jakiś czas temu. W dobie płatności elektronicznych, gdzie coraz częściej dokonujemy transakcji w sklepach internetowych, rozwiązania tego typu zyskują stale nowych użytkowników. Wśród społeczeństwa można zauważyć wzrost świadomości bezpieczeństwa płatności w internecie. Istnieje jednak obawa w związku z koniecznością podawania gdziekolwiek naszych danych, w tym numerów kart płatniczych lub kredytowych. Idealnym rozwiązaniem jest karta Paysafecard, która zapewnia bezpieczeństwo przy dokonywaniu płatności w internecie. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź również paysafecard na pep.pl.

Czym jest karta Paysafecard?

Paysafecard jest sprzedawana w formie kuponu/karty z 16-cyfrowym kodem PIN. Można taką kartę nabyć w różnego rodzaju punktach sprzedaży np. w kiosku, na stacji benzynowej albo w autoryzowanych sklepach w internecie. Podczas robienia zakupów w internecie wystarczy wpisać 16-cyfrowy kod i wartość pieniężną, o którą konto z podanym kodem PIN zostanie obciążone. Nie musimy podawać dodatkowo żadnych, kolejnych danych. Poza tym, przy pomocy Paysafecard płacimy raczej mikro sumy np. 20, 30 czy 50 zł. Jeśli chcemy dokonać zapłaty większej kwoty musimy połączyć kilka PIN-ów Paysafecard. Taka opcja jest również dodatkowym zabezpieczeniem, ponieważ nie naraża to klienta na utratę dużej kwoty pieniędzy. Zobacz również artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat “Czym jest karta Paysafecard. Jak można nią płacić?”

Paysafecard - na czym polega bezpieczeństwo?

Dokonywanie płatności w internecie to wielkie udogodnienie. Dziś każdy chce szybko i bez wychodzenia z domu załatwić nawet najdrobniejszą sprawę. Jednak nie można zapomnieć, że nie tylko wygoda decyduje o wyborze konkretnego rozwiązania dotyczącego naszych płatności online. Bezpieczeństwo danych oraz zgromadzonych oszczędności jest równie istotne, co szybkość transakcji. Decydując się na wykonanie płatności internetowych w różnych serwisach online, logując się do bramek i aplikacji bankowych, chcemy mieć pewność, że jest to w pełni zaszyfrowane połączenie i żadna z osób trzecich nie będzie miała dostępu do informacji o naszych danych i hasłach. Warto spróbować skorzystać z takiej metody jak Paysafecard, która gwarantuje nam anonimowość i pewność, że dokonywana transakcja jest w pełni bezpieczna.

Warto dodać, że coraz więcej sklepów online umożliwia płatności kartą Paysafecard. Jeśli jesteś rodzicem, tym bardziej warto pomyśleć o takiej formie kieszonkowego dla twoich dzieci. Dzięki Paysafecard twoje dziecko nie musi posiadać karty płatniczej i tym samym nie naraża się na przypadkową utratę danych czy pieniędzy.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę