Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 22 maja 2022 napisz DONOS@

Nowy radny powiatu

Antoni Włodkowski (62 lata) z Piątnicy Poduchownej będzie nowym radnym Rady Powiatu Łomżyńskiego. Komisarz Wyborczy w Łomży wydał postanowienie w sprawie obsadzenia mandatu zwolnionego po śmierci Edwarda Łady.

Antoni Włodkowski w jesiennych wyborach samorządowych, tak jak Edward Łada, startował z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu obejmującym  gminę Piątnica. Wówczas uzyskał 370 głosów poparcia, czyli największą liczbę głosów po Edwardzie Ładzie, którego poparło 432 wyborców. 
Edward Łada zmarł nagle 19 czerwca 2019.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę