Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Nowy radny powiatu

Antoni Włodkowski (62 lata) z Piątnicy Poduchownej będzie nowym radnym Rady Powiatu Łomżyńskiego. Komisarz Wyborczy w Łomży wydał postanowienie w sprawie obsadzenia mandatu zwolnionego po śmierci Edwarda Łady.

Antoni Włodkowski w jesiennych wyborach samorządowych, tak jak Edward Łada, startował z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu obejmującym  gminę Piątnica. Wówczas uzyskał 370 głosów poparcia, czyli największą liczbę głosów po Edwardzie Ładzie, którego poparło 432 wyborców. 
Edward Łada zmarł nagle 19 czerwca 2019.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę