Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Szybki Litwin w Rolls-Royce

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Trzech kierowców straciło w weekend prawo jazdy za zbyt szybką jazdę. Wśród nich był Litwin, kierowca Rolls-Royce, który z prędkością ponad 100 km/h usiłował przejechać przez Łomżę.

Szybki Rolls-Royce został zatrzymany przez policjantów w piątek po godzinie 20. na ul. Wojska Polskiego. Kierowca jechał z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie było ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że był nim 61-letni Litwin. Policjanci ukarali go mandatem wysokości 400 zł i 10 punktami karny, ale przed wszystkim zatrzymali mu prawo jazdy. W Polsce za przekroczenie w  obszarze zabudowanym dowolnej prędkości o więcej niż 50 km/h skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące. 

Litwin nie był jedynym kierowcą, którego spotkała tak kara. W Miastkowie za takie samo wykroczenie zatrzymano dwóch Polaków. Pierwszy wpadł 47-letni kierowca mercedesa, który w piątek jechał przez miejscowość z prędkością 105 km/h. Drugi to 36-letni kierowca opla astry, którego zatrzymano w niedzielę gdy jechał z prędkością 102 km/h. 

Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że podobnie jak Litwin, Polacy także  poza utratą prawa jazdy na trzy miesiące zostali przez policjantów ukarani mandatami po 400 zł i 10 punktami karnymi. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę