Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pirat w Tico

Główne zdjęcie
wypadek na Al. Piłsudskiego

Trzy promile alkoholu miał we krwi kierowca który skosił swoim Tico słup oświetleniowy w przy Alei Piłsudskiego w Łomży. Jak twierdzą specjaliści to wyczyn nie lada. Nie dość, że większość ludzi w stanie upojenie nie jest w stanie wsiąść do samochodu, to jeszcze za zwyczaj Tico na słupie się „zawija” a nie go łamie. Bohater przeżył.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 14.35. Pijany łomżyniak nim trafił w słup 15 metrów przejechał jadąc jednym kołem po jezdni, a drugim po trawniku. Upadający słup na szczęście nie trafił w żaden inny samochód jadący w tym czasie ulicą. Pijany kierowca Tica też bardzo nie ucierpiał niemniej zabrała go karetka pogotowia.

Dziś stłuczek i wypadków w Łomży i okolicy było więcej. Zaczęło się o 9.20 w Przytułach Kolonii gm. Jedwabne gdzie osobowe Audi 80 trafiło w tył autobusu. Godzinę później w Ratowie Starym Cinquecento wjechało w ogrodzenie jednej z posesji. Kierowca ze złamaną ręką trafił do szpitala. O godzinie 12.00 w Marianowie prawdopodobnie podczas wyprzedzania motocykl BMW zderzył się z Mazdą 626. W wyniku wypadku ranna została pasażerka motoru. Kolejna stłuczka zdarzyła się o 13.20 na skrzyżowaniu ulic Spokojnej i Wesołej w Łomży. W zdarzeniu uczestniczyły samochody VW Passat i Opel Vectra – który w konsekwencji trafił w pobliskie ogrodzenie, a przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
Foto: wypadek na Al. Piłsudskiego
Foto: wypadek na ul. Spokojnej
Foto: wypadek na Al. Piłsudskiego
Foto: wypadek na Al. Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę