Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mało letnia pogoda

Na zmianę słońce i chmury, temperatura maksymalna 19°C, a do tego wiatr umiarkowany, okresami dość silny, który sprawi, że odczuwać będziemy znacznie niższą temperaturę niż wskazania na termometrach. Podobnie ma być jutro i... do końca tygodnia. Póki co synoptycy nie zapowiadają większych zmian.

Na dziś synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW zapowiadają zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, miejscami możliwe burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 20 mm. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C.  Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w czasie burz w porywach do 65 km/h, zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo także dość silny, w porywach do 55 km/h, zachodni.

We wtorek zachmurzenie na ogół duże. Opady deszczu, głównie przelotne, ale miejscami możliwe burze, lokalnie z gradem. Skumulowana wartość opadu, zwłaszcza przy przechodzeniu burz, do 20 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 18°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w czasie burz w porywach do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę