Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zginął w płomieniach

We wsi Żebry gmina Śniadowo mężczyzna zginał w płomieniach Ogień w murowanej piętrówce wybuchł kilkanaście minut po 11.

Z pierwszych informacji wynika, że ogień pojawił się w wysokim podpiwniczeniu murowanego domu jednorodzinnego, w pomieszczeniu , w którym przebywał chory mężczyzna. To on zginał. Straż pożarna zaalarmowały dzieci przebywające w domu, które same bezpiecznie opuściły budynek. Sąsiad mówił, że o pożarze dowiedział się z chwilą przyjazdu straży. Wcześniej widać było tylko niewielki dym i nikt nie alarmował, nie wzywał pomocy. Ogień na zewnątrz pojawił się dopiero po wybicu szyb przez ratowników. Strażacy, którzy weszli ugasić ognień na miejscu znaleźli nieżyjącego już meżczyznę. W tej chwili trwa dogaszanie obiektu.

Specjaliści pod nadzorem prokuratury ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę