Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sonarol ufunduje stypendia studentom PWSIiP

Główne zdjęcie
od lewej Stanisław Najda, właściciel firmy Sonarol i dr hab. Dariusz Surowik, Rektor PWSIiP w Łomży

Firma Sonarol została fundatorem comiesięcznych stypendiów, które trafią do najlepszych studentów kierunków inżynierskich w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. To efekt podpisanego pomiędzy instytucjami porozumienia, w którym strony deklarują „promocję absolwentów PWSIiP na rynku pracy”.

Comiesięczne stypendia prywatne w wysokości 1.500 złotych otrzyma sześcioro studentów Informatyki oraz Automatyki i robotyki. Dodatkowo żacy po odbyciu studiów  uzyskają zatrudnienie w firmie Sonarol, która znana jest z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w produkcji okien, drzwi, styropianu i maszyn rolniczych. 
Na rynku Sonarol jest od 1997 roku. Zakład ma siedzibę w Jedwabnem, zatrudnia ponad sześciuset specjalistów, a swoje produkty dystrybuuje do dwudziestu czterech krajów. Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać, że zaczynała działalność od produkcji i hurtowej sprzedaży części do maszyn rolniczych, a współczesną misją przedsiębiorstwa jest „dostarczanie klientom produktu doskonałego pod względem jakości i cech użytkowych, wzbogaconego o pakiet takich wartości jak: komunikacja, doradztwo, gwarancje terminowości i kompletności dostaw, wsparcie serwisowe, a także utrzymanie satysfakcji użytkownika w długim okresie i pogłębianie poczucia wzajemnego partnerstwa.” 

Jolanta Święszkowska PWSIiP Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę