Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Trochę popada

Ranek powitał chmurami i niewielkimi opadami deszczu. Synoptycy zapowiadają, ze taka pogoda utrzyma się przez kilka godzin. Po południu postępujące mają być większe przejaśnienia i rozpogodzenia, a opady deszczu będą zanikać. Jak na lato to chłodno - temperatura maksymalna do 17°C.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo w centrum i na południu województwa podlaskiego zachmurzenie duże z zanikającymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna w nocy od 7°C do 9°C. 

W sobotę zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu i trochę cieplej do 20°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę